Cashıxır İle Para Yatırma Ve Çekme İşlemleri

Cashixir ilk olarak bilinmesi gereken yönü sanal bir kart olmasıdır. Herhangi bir bankaya bağlı değildir. Ön ödemeli kart olarak da bilinir. Sanal ortamlarda tercih edilen çevrimiçi olarak online ödemeler için tercih edilen bir aracı kartı olmaktadır. Bu kart ile ister havale ister kredi kartı seçenekleri yer alır. Bu sayede hangi kısım tercih edilir ise o kısmı kullanılır. Cashixir kart sayesinde gerçek paralar müşteri temsilcileri aracılığı ile irtibatlara geçerek banka hesaplarına bir adet kod istenmesi gerekir. Bu kod tutarı karşılığının gönderilmesinin ardından herkes kendine ait olan Cashıxır hesabına sahip olabilecektir. Cashixir Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız...

Cashixir Para Yatırma Seçenekleri

Son zamanlarda online sitelerde çevrim içi ödemelerin bir hayli artış göstermesi bir hayli dikkatleri çekmektedir. Bu süreç içerisinde güvenilir bir adres ile devam etmek gerekir. Son zamanların bu noktada en çok tercih edilen seçeneği ise Cashixir olarak yer almaktadır. Cashixir para yatırma seçenekleri oldukça rahat bir şekilde devam etmektedir. Bu sayede kimse zorluk çekmeden bahis siteleri gibi yerlerde istedikleri kadar sorunsuz bir şekilde yer alabileceklerdir. Para yatırma işlemleri sırası;

  • İlk olarak kişilerin kendilerine ait 16 haneli yapıda yer alan Cashıxır kartı çıkarması gerekir. Bundan sonra rahatlık ile istedikleri her site içerisinde hareket edebileceklerdir.
  • Müşteri hizmetlerinden kullanıcılar kendilerine uygun olan bir kart aldıktan sonra işlemlere başlamaları gerekmektedir.
  • Kart çıkarıldıktan sonra kullanıcılar o an hangi sitelerde yer almak istiyor iseler ona göre sitelerde yer almalıdır. Bunun ardından zaten para yatırma işlemleri tamamlandıktan sonra istedikleri gibi oyunlarda ya da sanal ortamlarda olan alışverişlerde kullanabileceklerdir.

Cashıxır Para Çekme Seçenekleri

Cashixir para çekme seçenekleri de hem oldukça güvenilir hem oldukça basit hem de oldukça rahat olmaktadır. Birkaç adım ile tamamlanacak bir işlem olmaktadır. Burada da dikkat edilmesi gereken noktalar yer almaktadır. En güvenilir işlemlerden bir tanesi olan Cashıxır ile para çekmek için;

  • Burada diğer para çekme yöntemlerinden farklı bir durum gözlenmektedir. Her ne kadar diğer ödeme seçenekleri arasında hangisi ile ödeme yapıldı ise onla para çekilmesi gerekir. Fakat burada öyle bir durum söz konusu değildir. Sizler site içerisinde ödemeleri hangi durum ile yaptı iseniz yapın fark etmez. İstediğiniz an sitenin koşullarına uyduktan sonra Cashixir ile para çekebilirsiniz.
  • Hangi sitede yer alıyor iseniz o an sitenin hesabım kısmında bakiye isteme talebinde bulunmak gerekir.
  • Burada işlemlerin onaylanmasının ardından Cashıxır hesabına paralar Euro cinsinden yatacaktır.
  • Şu an Cashıxır parasını bozdurmak için yer alan şirketler ile iletişimde olmak ve ardından bunu TL cinsine çevirme talebinde yer almak gerekir. Böylece paraları rahatlık ile çekmek mümkün olacaktır.